Boccia verseny

A Pető Sport Egyesület Boccia Szakosztálya 2026. április 27-én meghívást kapott a Vadvirág Alapítvány rendezvényére, ahol verseny keretében tartottak bemutatót és érzékenyítést a boccia – gurítócsöves versenyzőink, Do Emese és Bőhm Dávid, továbbá kézzel gurító Deák Réka.

A verseny nagyon jó hangulatban telt, a rendezők hálásak voltak a paraboccia sport eddig számukra ismeretlen oldalának megismerhetéséért.

A versenyen részt vett segítőként, Szabó Tünde, a Bőhm és Deák család, Seri Demavend és Kocsis László szakosztály vezető.

Köszönjük a TEGYA támogatását, hogy a versenyekre való utazásnál mindig használhatjuk az Alapítvány kisbuszát, ez hatalmas segítség! 😊