Kirándulás Siófokra: I. csoport

Az 1. csoport tanulói pár héttel a tanév vége előtt Siófokra utaztak.

A vonatút és egy rövid séta után a T-Flotta hajóján sellővé és kalózokká változtak át a gyerek. Az animátorok egy teljes órán keresztül képezték kalózkodásra tanulóinkat, akik az út végén fülig érő szájjal, hangos: „Végetek van!” kiáltással szálltak partra, hogy elfoglalják a Mustafa étteremet és elfogyasszák szárazföldi étküket.

A kitartó, hosszútávú járás, a biztonságos utcai közlekedés és a tömegközlekedési eszközök használatának tanulása közben az iskola 5. osztályos tanulói szép élményekkel gazdagodva tértek haza este, az egész napos kirándulás után.

Köszönjük szépen az Alapítvány támogatását, mely lehetővé tette ennek a szuper napnak a megvalósulását!